Browse By

Elementy garderoby najbardziej kochane przez kobiety

Moda odgrywa znaczącą rolę w życiu wielu kobiet. Większość pań zwraca szczególną uwagę na to, by dobrze wyglądać w każdych okolicznościach. Jednak zdania i opinie na temat różnorodnych części garderoby mogą być bardzo zróżnicowanie.

Dowodem na potwierdzenie powyższego zdania są wypowiedzi kilku czytelniczek naszego bloga. Zapytane o to, jakie części garderoby odgrywają dla nich zdecydowanie największą rolę, prezentowały różnorakie odpowiedzi, z którymi można zapoznać się poniżej.

Noszę sukienki o każdej porze roku.

Maria przyznaje, że szczególne miejsce w jej szafie zajmują sukienki.

Uważam, że sukienki można nosić o każdej porze roku, nie tylko kiedy jest ciepło. Uwielbiam sukienki dzianinowe, które założone do grubych rajstop oraz wysokich oficerek wyglądają po prostu świetnie. Mam też oczywiście dużo sukienek letnich, zarówno tych krótszych, jak i długich.

Tak naprawdę nie pamiętam, kiedy ostatnio założyłam spodnie… Uważam, że sukienki to taki typ ubrania, który nie tylko robi świetne wrażenie, ale jest również bardzo wygodny. Zawsze dziwię się swoim koleżankom, które nie noszą sukienek tak często jak ja.

Na piękne buty jestem w stanie wydać naprawdę wiele pieniędzy!

Dla Katarzyny każde wejście do sklepu obuwniczego kończy się większymi zakupami.

Chyba jestem uzależniona od kupowania butów… Szpilki, sandały, tenisówko, botki, kozaki, baletki – mam co najmniej kilka par z każdego rodzaju obuwia, co powoli zaczyna przerażać nawet mojego bardzo cierpliwego męża.

Ostatnio odkryłam świetny internetowy sklep z butami, dostępny pod tym linkiem – buty. Na szczęście ceny w nim są bardzo satysfakcjonujące, nie mam więc dużych wyrzutów sumienia, gdy zamawiam z niego kolejną parę przepięknych szpilek.

Najlepiej czuję się ze świadomością, że mam na sobie piękną bieliznę.

Magdalena uważa, że niewiele kobiet skupia się na wyborze odpowiedniej bielizny.

Kiedy ktoś pyta mnie o ulubioną część garderoby, oczekuje odpowiedzi dotyczącej typów odzienia wierzchniego. A dla mnie najbardziej istotna jest ta część naszej garderoby, której na co dzień nie widzimy, czyli bielizna.

Odpowiednio dobrany biustonosz (z czym wiele kobiet wciąż ma problem) oraz pasujące do niego figi wpływają na moje poczucie atrakcyjności. Oczywiście nie pokazuję bielizny każdej napotkanej osobie, aby się nią pochwalić. Chodzi mi bardziej o to, że sama wiem, że mam na sobie naprawdę dobrze wyglądający i dopasowany zestaw, co poprawia moje samopoczucie.

Spodnie są nie tylko wygodne, ale mogą być również bardzo eleganckie.

Spodnie uznawane są za jedną z najbardziej uniwersalnych części garderoby. Zgadza się z tym Oliwia.Może to mało kobiece, ale ja po prostu uwielbiam nosić spodnie! Nie uważam, bym miała słabe czy niezgrabne nogi, a mimo to i tak rzadko zakładam spódnicę czy sukienkę.

Na co dzień wybieram wygodne dżinsy, a na specjalne okazje spodnie bardziej eleganckie, wchodzące na przykład w skład klasycznego zestawu z marynarką. Ktoś może uznać, że mam dosyć męskie podejście do mody, jednak mi to nie przeszkadza. W takim wydaniu czuję się najlepiej i już!

Jestem wielką fanką pięknych bluzek.

Dla Jowity najważniejszą częścią garderoby są różnego rodzaju bluzki.Bardzo lubię zakładać bluzki na guziki, które są dość eleganckie, jak również zwiewne bluzeczki o romantycznym kroju. Dobieram do nich zarówno spodnie, jak i spódnice, zależnie od tego, jaki efekt chcę osiągnąć.

Nawet mój mąż zna moją ubraniową słabość i na wspólnych zakupach sam wskazuje bardziej interesujące modele bluzek, które mogłyby mi się spodobać!