Browse By

Jak opalać się w solarium natryskowym

 

Solarium natryskowe staje się niezwykle popularnym miejsce. Wynika to przede wszystkim z powodu, iż opalenizna, którą się ta nabywa, jest naturalna i całkowicie bezpieczna. Do tego www.sunfxpolska.pl/ podkreśla, iż z solarium natryskowego mogą korzystać też kobiety w ciąży oraz osoby o bardzo jasnej karnacji.

 

Co trzeba zrobić przed pójściem do solarium natryskowego?

Jeszcze przed wizytą w solarium natryskowym trzeba koniecznie poczynić pewne przygotowania. Chodzi tutaj o dokładne oczyszczenie skóry z kosmetyków, takich jak dezodoranty, kremy, czy typowych środków do makijażu. Skóra powinna być też sucha. Trzeba też ściągnąć wszelką biżuterię. Podczas opalania zazwyczaj zostajemy w bieliźnie, a dopiero po wyschnięciu zakładamy swoje ubrania. Nie mogą one być obcisłe i uszyte z nylonu, bawełny lub jedwabiu.

 

Opalanie natryskowe pomaga bez narażania skóry uzyskać piękny kolor opalenizny.

Opalanie natryskowe pomaga bez narażania skóry uzyskać piękny kolor.

 

Solarium natryskowe – krok po kroku

Nie da się ukryć, że od pewnego czasu solarium kojarzone jest z czymś złym i zagrażającym naszemu życiu. Jednak ważne jest, aby nie wkładać do tego samego worka opalania natryskowego, które nie wykorzystuje promieniowania UV, a jedynie specjalistyczny sprej z dihydroksyacetonem. Specjalne maszyny w kształcie długopisu równomiernie nakładają na nasze ciało ten preparat i odbywa się to w ciągu 10 minut. Bardzo ważne jest, aby w trakcie opalania natryskowego zakryć wszelkie tatuaże, czy miejsca, które nie chcemy opalić. Solarium tego typu będzie idealnym miejscem, gdzie zamierzamy wyrównać kolor tych najbardziej problemowych miejsc, czyli:

* obszarów, gdzie mamy blizny,
* łysych miejsc na głowie,
* miejsc, gdzie mamy kilka kolorów skóry (natrysk sprawi, że koloryt się wyrówna),
* miejsca, gdzie mamy piegi.