Browse By

Manualne oczyszczanie twarzy

 

Obok odchudzania, które cały czas pozostaje na topie, niezwykle istotne jest oczyszczanie twarzy. Kraków ma wielu specjalistów, którzy swoim doświadczeniem zawsze służą doradztwem. Specjalistyczną opieką obejmie każdego klienta http://scmestetic.pl/ , niedawno powstały salon.

 

Zabiegi oczyszczania twarzy w Krakowie sprawiają, że cera jest piękna i gładka.

Zabiegi oczyszczania twarzy w Krakowie sprawiają, że cera jest piękna.

 

Na czym polega manualne oczyszczanie twarzy?
Zabieg manualnego oczyszczania twarzy polega na ręcznym usunięciu wągrów i innych zanieczyszczeń gromadzących się pod powierzchnią skóry. Jak zgodnie twierdzą kosmetyczki w Krakowie, pierwszym etapem manualnego oczyszczania twarzy jest dokładny demakijaż. Następnie kosmetyczka wykonuje peeling usuwający warstwy zrogowaciałego naskórka.

 

 

Specjalistki z salonów w Krakowie na kilkanaście minut nakładają na skórę preparat o działaniu rozmiękczającym i kierują na twarz strumień pary, która rozszerza pory oraz wzmacnia działanie preparatu. Następnie uciskając palcami w jednorazowych rękawiczkach usuwają zalegającą w porach treść. Po usunięciu zaskórników, na twarz aplikowany jest krem lub maska o działaniu przeciwzapalnym i łagodzącym. Mieszkanki Krakowa często decydują się na zabieg, mimo że jest dość bolesny.