Browse By

Moda ślubna 2017

Planowanie ślubu jest wyzwaniem dla każdej panny młodej. Uchodzi on bowiem za jeden z najważniejszych dni w naszym życiu. Dlatego chcemy, aby wszystko było zaplanowane i dopięte na ostatni guzik. Jest to również bardzo stresujący dzień, a wszystko co idzie niezgodnie z planem ten stres potęguje. Dlatego warto wcześniej się odpowiednio przygotować, aby ślub był dniem radości i zabawy, a nie stresu i nerwów.

Ślub w świetle obiektywów

Wiadomym jest, że nieodzownym elementem ślubu jest sesja zdjęciowa. W tym roku wielkim zainteresowaniem cieszą się sesje ślubne wykonywane w plenerze. Zdjęcia tego typu są niezwykle ciekawą pamiątką i świetnie nadają się do rodzinnego albumu. Aby posiadać tego typu pamiątkę, trzeba wynająć naprawdę dobre i profesjonalnego fotografa. Jednego z nich można znaleźć na tej stronie internetowej – fotograf ślubny radom. Wykonane przez niego zdjęcia cieszą się wielkim zainteresowaniem i powodzeniem. Sesje ślubne są wykonane w profesjonalny sposób. Fotograf służy radą i kieruje nas dzięki czemu zdjęcia są naturalne i nie wyglądają na pozowane.

Suknia ślubna kluczowy element

Kluczowym elementem chyba każdego ślubu jest suknia ślubna. Obecnie mamy dostęp do milionów wzorów i kolorów. Co jakiś czas powraca moda, w której łamie się stereotyp, że suknia ślubna musi być biała. Coraz częściej również próbuje się dodać kolorowe dodatki.

Wybierając suknię nie można kierować się tylko modą. Musi ona być dobrana do naszej sylwetki i figury. Poza tym przede wszystkim w sukni powinniśmy się czuć wygodnie i swobodnie. To w niej spędzimy cały wieczór tańcząc i się bawiąc, zatem nie może ona nas krępować.

W tym roku do najmodniejszych sukien można zaliczyć te wykonane z koronek. Suknie o prostych kroju, czasami wręcz nazbyt skromne podbijają salony. Kreacje w stylu sukien balowych odchodzą w zapomnienie.

Dodatki łamiące stereotypy

Kolejnym ważnym elementem w modzie ślubnej na rok 2017 są dodatki. W tym roku białe suknie łączy się z kolorowymi elementami, jak czerwone szpilki czy wzorzysta torebka. Takie połączenia dają ciekawy efekt i łamią ślubną monotonię. Ważnym tutaj dodatkiem jest również bukiet, o którym nie można zapomnieć. W tym roku stawia się na cięte kwiaty, które są połączone w kolorową kompozycję. Bukiet ma być chaotyczny tak jakbyśmy sięgnęli po kwiaty zerwane prosto z łąki.

Biżuteria ślubna

Poza szpilkami czy bukietem innym ważnym dodatkiem jest biżuteria. Tutaj oczywiście wiele zależy od samej sukni i stylu w jakim chcemy się ubrać. Niemniej jednak obecnie najmodniejsze są bogate ozdoby, ciężkie naszyjniki i duże pierścienie. Mogą one być całe srebrne lub wysadzane kolorowymi kamieniami. Nadają one akcent całej kreacji i ożywiają ją. Warto jednak pamiętać o podstawach takich jak aby nie łączyć wielkich kolczyków z ciężkimi naszyjnikami. Podobnie jak nie łączymy ciężkich bransolet z dużymi pierścieniami. Sprawi to że nasza kreacja będzie ciężka i przesycona.

Jak widać w 2017 roku doszło do paru zmian, które diametralnie odmieniły dotychczasowe trendy w modzie ślubnej. Jednam warto pamiętać, że wybierając suknie zawsze najlepiej kierować się własnym gustem i tym aby dobrze ona na nas leżała i dobrze było się nam w niej poruszać. Podobnie jest w przypadku dodatków. Jeśli nie lubimy łamać reguł, lepiej nie decydować się na kolorowe dodatki. Jeśli na co dzień nie nosimy biżuterii na ślubie lepiej zdecydować się na coś lekkiego i delikatnego.