Browse By

„Moda w Polsce”

 

Moda polska, to bez wątpienia moda, której warto przyjrzeć się nieco bliżej. Każdy, kto choć trochę interesuje się tą branżą, z pewnością to też uczyni. Dlaczego? Moda polska, to przede wszystkim styl, szyk, elegancja. Ale to nikogo nie dziwi. W modzie polskiej, znajdziemy także unikatowość, niebanalność, oraz ciekawą, jedyną w swoim rodzaju prezencję. Fakt, faktem, że z naszego kraju nie pochodzą nazwiska takie jak Calvin Klein, Chanel, Christian Dior, Giorgio Armani, Gucci, Louis Vuitton, Prada, czy też Donatella Versace.

 

 

Możemy jednak pochwalić się wieloma niezmiernie utalentowanymi projektantami, którzy robią furrorę w modzie polskiej. Do nich bez wątpienia zaliczymy nazwiska: Dorota Pietruszka, Gosia Strojek, Barbara Wysocka, Anna Feledyk, Gabriela Hezner, Magdalena Misztal, Majka Sajda, Aleksandra Zgubińska, Ewa Łukawska, Izabela Calik. Sporo prawda? A to jedynie garstka z nich. Moda polska zatem, można powiedzieć, że ma się naprawdę bardzo dobrze.

 

Moda polska jest również dla mężczyzn w każdym wieku

Moda polska jest również dla mężczyzn

 

W modzie polskiej, projektanci głównie bazują na prosto krojonych ubraniach, w jednolitych kolorach lub oryginalnych wzorach. Bez najmniejszego problemu, w kraju naszym, u naszych projektantów, ubierzemy się na wyjście do:

  • Kościoła,
  • spacer,
  • zakupy.

Nie większym wyzwaniem, będzie także, znalezienie stroju na wydarzenia takie jak rozmowa kwalifikacyjna, obiad w jednej z lepszych restauracji w naszym mieście, gustowna kolacja, czy też ślub bliskich znajomych. Na wszystkie te okazje podstawą może być czarna skórzana spódnica z rombami np. kostes.eu/pl/glowna/16-czarna-skorzana-spodnica-z-rombami.html , dzięki której będziemy wyglądać elegancko i wyjątkowo.

 

 

Moda polska wychodzi naprzeciw potrzebom konsumentów i z pewnością tez udaje się jej je zaspokoić w należytym stopniu. Jest to bez wątpienia sporym plusem, nie każdy bowiem projektant, myśli o tym aby ubrania, które tworzy, nadawały się zarówno na co dzień, jak i na ważniejsze okazje. Wielu ludzi sobie dzisiaj to ceni, dlatego można spokojnie powiedzieć, że moda polska, trafia w tej kwestii w dziesiątkę. Biorąc pod uwagę cały rynek mody polskiej w naszym kraju, można spokojnie rzec, że jest naprawdę dobrze, a może być tylko lepiej.

Polscy projektanci zaczynają być powoli zauważani, a to znaczy, że znają się na rzeczy, co z kolei oznacza, że i w naszym kraju, już niedługo, może pojawić się nazwisko, które będzie znane i cenione na całym świecie. Czy moda polska, to coś czemu warto poświęcić chwilę swojego czasu? Odpowiedź bez wątpienia jest twierdząca dlatego nie powinniśmy się dłużej wahać.