Browse By

Najlepszy dentysta Kraków jest dumny ze swojego lekarza

 

Dobry dentysta to prawdziwy skarb – wie o tym każdy, kto ma do czynienia ze stomatologami. Wielu z nas ma naprawdę koszmarne wspomnienia z gabinetów stomatologicznych. My jednak nie musimy się wstydzić, mówią krakowscy lekarze z http://www.dentalpark-krakow.pl/ , bo to właśnie w tym mieście pracuje najlepszy w Polsce stomatolog. Wygrał on ogólnokrajowy konkurs prowadzony wśród pacjentów pod hasłem: mój najlepszy dentysta. Kraków jest z niego naprawdę dumny.


Dlaczego to właśnie ten lekarz wygrał ogólnokrajowy ranking? Uosabia on wszystkie te cechy, jakie powinien mieć dobry dentysta. Kraków ceni go przede wszystkim za podejście do pacjentów – jest zawsze uprzejmy, serdeczny i cierpliwy. W przystępny sposób tłumaczy, na czym polega leczenie, daje tez pacjentowi czas na zastanowienie się i podjęcie decyzji. Jak każdy dobry stomatolog ma też fantastyczne podejście do najmłodszy pacjentów. Niejedno dziecko dzięki niemu przestało bać się wizyt w gabinecie stomatologicznym.

Gabinet dentysty w Krakowie - centrum.

Gabinet dentysty w Krakowie.

Właśnie – gabinet dentystyczny to kolejna rzecz ceniona przez pacjentów w Krakowie. Jest to gabinet nie tylko świetnie wyposażony w nowoczesny sprzęt stomatologiczny, ale tez zaprojektowany tak, by pacjenci czuli się w nim komfortowo. Nie poczujesz tu tego koszmarnego zapachu charakterystycznego dla gabinetów dentystycznych! Zamiast tego dyskretny aromat wanilii i przyjemna muzyka w tle, co przybliża to miejsce do klimatu Spa, a nie w gabinecie stomatologicznym. Takiego dentystę aż chce się odwiedzać!