Browse By

Opalanie natryskowe – czym jest

 

Opalona skóra jest marzeniem bardzo wielu osób. Jednak wraz ze wzrostem świadomości wśród społeczeństwa zdążyliśmy zauważyć, że wiąże się ono z gorszą kondycją naszej skóry. Dlatego tak wiele osób zaczęło zwracać uwagę na produkt http://www.sunfxpolska.pl , który wykorzystuje opalanie natryskowe. Dlatego też przyjrzymy się mu dokładnie.

 

 

Na czym polega opalanie natryskowe?

Przede wszystkim trzeba zdawać sobie sprawę, że opalanie natryskowe nie wykorzystuje promieniowania UV, tym samym staje się bardzo dobrą alternatywą. Jego sekret polega na nałożeniu na nasze ciało brązującego preparatu. To właśnie dzięki niemu możemy przez 7-14 dni cieszyć się piękną i przede wszystkim zdrową opalenizną. Warto jednak przyjrzeć się szczegółowo, jakie korzyści może przynieść nam takie opalanie.

 

 

Zalety opalania natryskowego

Wiele osób nie może uwierzyć w to, że opalanie, może mieć więcej korzyści, niż chwilowy ładny wygląd. Okazuje się jednak, że opalanie natryskowe jest tutaj bardzo pozytywnym wyjątkiem. Oto zalety, które trzeba brać pod uwagę:
* trwa krótko — idealnie nada się dla osób zapracowanych, gdyż aplikowanie trwa 10 minut+5 minut przygotowań,
* korzystna cena — nic nie jest za darmo, dlatego też tego typu opalanie nie jest wyjątkiem. Jednak trzeba przyznać, że cena jest dostosowana do możliwości większości osób. Zazwyczaj mówi się o 120 zł za opalenie całego ciała.
* zdrowe — odpowiednie zaaplikowanie preparatu sprawia, że skóra jest odżywiona, nawilżona, czyli nie tylko wygląda zdrowo, ale też naprawdę taka jest. Do tego nie wpływa to na starzenie się skóry jak przy opalaniu w solarium. Szczególnie często polecana jest osobą z jasną cerą.
* równomierne opalenie — brak przebarwień.