Browse By

Stylizacja codzienna mężczyzny- moda miejska

Stylizacja codzienna, nazywana jest inaczej stylizacją do pracy. To jak wygląda w dużym stopniu zależy od rodzaju pracy jaką wykonuje mężczyzna.

Stylizacja biznesowa

a) Stylizacja biznesowe wiąże się nieodłącznie z koniecznością ubierania garnituru, przede wszystkim czarnego, a także z krawatem, lub poszetką, która można nabyć pod adresem- tinotti.com/fr_FR/c/POCHETTES-DE-COSTUME/13.

b) Oprócz tego osoba ściśle związana z biznesem, musi ubierać eleganckie skórzane buty, białą lub błękitną koszulę. Z dodatków jakie się uznaje- optymalnym wyborem wydaje się głównie czarny skórzany pasek i zegarek z klasyczną kopertą.

Stylizacja dla osoby pracującej fizycznie

– Mężczyźni pracujący fizycznie nie muszą prezentować się w drodze do pracy tak elegancko jak biznesmeni.

– Oczywiście ważne, aby byli schludnie ubrani, ogoleni i uczesani, ale jeżeli chodzi o ubranie to odpowiednie mogą być jeansy, wygodne buty sportowe oraz koszulka z nadrukiem.

– Jeżeli mężczyzna chce wyglądać bardziej elegancko może narzucić na siebie marynarkę sportową.

Stylizacja na co dzień mężczyzny znającego się na modzie

Panowie, którzy szczególnie interesują się modą wybierają do codziennych stylizacji sporo akcentów kolorystycznych. Koszulki mogą być w barwach zieleni, czerwienie, różu, czy błękitu. Modne jest kontrastowe zestawiania ze sobą barw, które jak się wydaje początkowo, do siebie nie pasują. Jeżeli zostanie wykonane to umiejętnie, to efekt może być bardzo pozytywny. Kolejną sprawą jest obuwie. Wygodne są oczywiście buty sportowe, ale obecnie bez trudu znajdziemy obuwie nie tylko w monotonnych barwach czarnych, czy beżowych. Panowie mogą zaszaleć wkładając na nogi buty seledynowe, amarantowe lub nawet pastelowe. Oczywiście wiele zależy od inwencji twórczej mężczyzny, od tego na ile zna się na modzie i jak bardzo chce się wyróżnić z tłumu. Niekiedy dobrym pomysłem jest także zestawienie ze sobą elementów z różnych stylów. Na przykład bluzy z kapturem i koszuli. Takie rozwiązanie jest już niemal powszechnie, chociaż do niedawna trudno było to sobie wyobrazić.