Browse By

Suknie ślubne: szukać modnej czy klasycznej?

 

Modne suknie ślubne mogą dziś naprawdę zaskakiwać. Kto szuka oryginalnej kreacji, znajdzie w butiku dla nowożeńców Cloo naprawdę wiele ciekawych propozycji. Pojawiają się na przykład robione z rozmachem suknie ślubne z kryształków, czy bajeczne kreacje z kilkumetrowym trenem. Nie brakuje też nieszablonowych projektów w kolorze. Turkus, czerwień, zieleń, pomarańcz czy nawet czerń to barwy, które można dziś znaleźć także w kreacjach panien młodych, z welonami włącznie. Dla równowagi w trendach ślubnych daje się też zauważyć suknie odbiegające zupełnie o przepychu – proste sukienki w stylu lat sześćdziesiątych czy też rustykalne wyglądające niemal jak sukmana, nieraz z rustykalnymi haftami ludowymi i motywami etnicznymi.


Klasyczne suknie ślubne oczywiście nadal trzymają się mocno – nie każdy chce tego dnia szaleć, nie każdy też lubi ekstrawagancję. A klasyka ma to do siebie, że zawsze się obroni i nawet po latach będziemy oglądać sesję ze ślubu i wesela bez zażenowania, jakie towarzyszy nam niekiedy, gdy widzimy, jak bardzo podążaliśmy za modą.

Klasyczne suknie ślubne to oczywiście biel i jasne beże.

Klasyczne suknie ślubne to oczywiście biel.

Klasyczne suknie ślubne to oczywiście biel i jasne beże, ewentualnie blady róż, fason dopasowany do sylwetki oraz welon jako dopełnienie typowego wizerunku panny młodej. Ważne, by unikać fasonu typu beza, który już od dawna nie jest modny i z prawdziwą klasą nie ma wiele wspólnego, zresztą mało która kobieta wygląda w takiej sukni korzystnie.