Browse By

Świecznik idealnym pomysłem na prezent

Twoi bliscy właśnie wprowadzili się do nowego mieszkania? W Polsce klasyczna „parapetówka” wymaga od zaproszonych gości podarowania gospodarzom funkcjonalnego, przydatnego w nowym miejscu prezentu. Dziś przedstawimy Ci kilka ciekawych pomysłów, które możesz wykorzystać szukając inspiracji na prezent dla swoich przyjaciół. W ofercie hurt-gubad.pl/pl/c/Swieczniki/60 zwróciliśmy uwagę na eleganckie, nowoczesne świeczniki, które z całą pewnością każdemu przypadną do gustu.

Świecznik – idealny do minimalistycznych wnętrz

Nowe mieszkania bardzo często są wykańczane w stylu minimalistycznym. Skrajna surowość jest praktyczna, ale odbiera wnętrzom przytulnego, rodzinnego klimatu, który zachęca do relaksu i wypoczynku. Ten chłodny nastrój można z łatwością przełamać, dzięki odpowiednio dobranym dodatkom. Ciekawą propozycją mogą więc być świeczniki. Nie od dziś wiadomo bowiem, że świeca każdemu kojarzy się z romantyzmem, ciepłym klimatem, dostojnością i rodzinnym, przytulnym wnętrzem, z ciepłem i dobrocią ( http://www.ipsb.nina.gov.pl/a/foto/swieczniki-chrzescijanstwa-henryka-siemiradzkiego ).

Świeczniki świetnym pomysłem na prezent pod choinkę

Świeczniki świetnym pomysłem na prezent

Jakie świeczniki odpowiadają współczesnym kanonom mody?

Rozmawiając z kilkoma osobami, które również szukały prezentów na zbliżającą się parapetówkę dowiedzieliśmy się, że ich zdaniem najładniejsze i godne zwrócenia uwagi świeczniki to te, które wykonane są z metalu. Jest to bowiem tworzywo dające nieograniczone możliwości pod względem obróbki. Świecznik z niego wykonany będzie trwały, odporny na uszkodzenia i odkształcenia a przy tym świetnie sprawdzi się jako element dekoracyjny w minimalistycznych wnętrzach. Naszym zdaniem świecznik jako pomysł na prezent to przysłowiowy „strzał w dziesiątkę”!